sk  |  en
Nedeľa | 05.02.2023, 17:50 | meniny: Agáta; zajtra: Dorota

vláda

Martin Fronc

poslanec NR SR, 2002 - febr. 2006 minister školstva SR, KDH

Rudolf Chmel

podpredseda vlády SR pre ľudské práva a menšiny, 2002-2005, apríl - júl 2006 minister kultúry SR

Daniel Lipšic

bývalý minister vnútra Slovenskej republiky, 2002 - febr. 2006 podpredseda vlády a minister spravodlivosti SR, KDH

Pavol Rusko

sept. 2003 - aug. 2005 podpredseda vlády SR a minister hospodárstva SR, zakladateľ TV Markíza

Ivan Šimko

máj 2001 - 2002 minister vnútra, 2002 - sept.2003 minister obrany, predseda strany Misia 21

Zsolt Simon

bývalý minister pôdohospodárstva, životného prostredia a regionálneho rozvoja, 2002 - 2006 - minister pôdohospodárstva SR, Most-Híd

Rudolf Zajac

2002 - 2006 minister zdravotníctva SR

Ján Čarnogurský

okt.1998 - okt.2002 - minister spravodlivosti SR, apríl 1991- jún 1992 - predseda vlády SR

Pavel Koncoš

1998 - 2002 - minister poľnohospodárstva SR, 1994 - minister poľnohospodárstva SR

Roman Kováč

Dekan Fakulty verejného zdravotníctva, SZU

Jozef Macejko

aug. 1999 - jún 2002 - minister dopravy, pôšt a telekomunikácií SR

Peter Magvaši

okt. 1998 - okt. 2002 - minister práce, sociálnych vecí a rodiny SR, mar. 1994 - dec. 1994 - minister hospodárstva SR

Mária Machová

okt. 1998 - okt. 2002 - ministerka pre správu a privatizáciu národného majetku

Jozef Migaš

ex-predseda NR SR

Gabriel Palacka

okt. 1998 - aug. 1999 - minister dopravy, pôšt a telekomunikácií SR

Peter Ponický

minister školstva SR od apríla 2002 do októbra 2002

Ľudovít Černák

okt. 1998 - okt. 1999 - minister hospodárstva SR, jún 1992 - mar. 1993 - minister hospodárstva SR

Milan Čič

prvý ponovembrový predseda vlády SR, ex-predseda Ústavného súdu SR, vedúci kancelárie prezidenta SR

Mikuláš Dzurinda

bývalý minister zahraničných vecí, bývalý predseda vlády Slovenskej republiky v rokoch 1998 - 2006, zakladajúci člen a predseda SDKÚ-DS

Ján Figeľ

bývalý prvý podpredseda vlády, minister dopravy, pôšt a telekomunikácií, predseda KDH, člen Európskej komisie pre vzdelávanie, odbornú prípravu, kultúru a viacjazyčnosť

:

ďalšie

  vyhľadávanie

|A|B|C|D|E|F|G|H|I|J|K|L|M|

|N|O|P|Q|R|S|T|U|V|W|X|Y|Z|

  zoznamy

kontaktujte nás

tip na osobnost